Kod QR do kontaktu poprzez aplikację WeChat

Kod QR

Strona główna | Oferta tłumaczeniowa | Pozostałe usługi | Realizacje | O mnie |  Kontakt 

 

© tlumacz-chinski.com 2020 
Wszelkie prawa zastrzeżone

 

Website by Studio Kreska

Dane do faktury:

Tłumacz języka chińskiego Joanna Maj

Dzierdziówka 154 37-415 Zaleszany

NIP: 9721297029

     REGON: 38196371    

 

Dane kontaktowe, siedziba firmy:

Tłumacz języka chińskiego Joanna Maj

ul. Reymonta 2, 99-210 Uniejów

nr tel. +48  609 970 014
e-mail:  maj.joanna@hotmail.com

O mnie
Tłumacz języka chińskiego

Joanna Maj - tłumacz języka chińskiego

Jestem magistrem sinologii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Dzięki stypendium Instytutu Konfucjusza studia językowe kontynuowałam w Chinach na Sichuan Normal University. Podczas pobytu w Syczuanie miałam zaszczyt udzielać prywatnych lekcji języka chińskiego Konsul Generalnej RP Katarzynie Wilkowieckiej, a także nawiązałam współpracę z chińskimi biurami tłumaczeń, gdzie doskonaliłam swój warsztat tłumaczeniowy.

Tłumaczeniami języka chińskiego zajmuję się profesjonalnie od 2014 roku. Jako tłumacz miałam okazję uczestniczyć w realizacji wielu ciekawych projektów technicznych, a także zgromadziłam pokaźne portfolio wykonanych tłumaczeń pisemnych. Prowadzę własną działalność gospodarczą i wystawiam faktury VAT. 

Oprócz świadczenia usług tłumaczeniowych podejmuję się także realizacji nietypowych projektów. W 2017 roku odbyłam praktyki w Instytucie Polskim przy Ambasadzie RP w Pekinie, które ukończyłam z oceną celującą, co zaowocowało dalszą współpracą trwającą do dziś. Zrealizowane dla Instytutu projekty to m.in. design i nadzorowanie realizacji kalendarza pamiątkowego z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości RP oraz tworzenie i prowadzenie wieloletniej kampanii medialnej na chińskich platformach Weibo i WeChat pt. „#100 powodów by odwiedzić Polskę#”. Pojedyncze posty przygotowane przeze mnie osiągają od kilkudziesięciu do trzech milionów odsłon, skutecznie promując Polskę za granicą.

W latach 2016-2022 pracowałam także jako wykładowca akademicki.

Zapraszam do współpracy zarówno klientów indywidualnych, firmy i przedsiębiorstwa oraz biura tłumaczeń.

TwójPrawnik